Uroda

Dbanie o urodę nie jest łatwe dlatego dziś przedstawimy wam nasza ofertę na produkty kosmetyczne. Jeśli samoświadome młode kobiety nie musiały się martwić, oto nowy okropny stereotyp, który można dodać do mieszanki: brzydkie osoby są nieszczęśliwe. W rzeczywistości nie z natury – jednak z czasem klątwa nieatrakcyjności wpłynie na nie na wiele sposobów, na ile jest to wymierne. Brzydcy ludzie zarabiają mniej gotówki. Mają problemy ze znalezieniem partnera. A w kulturze, która wywiera niewiarygodną presję na wygląd, nie czują się tak dobrze z sobą, gdy idą ulicą.

Produkty do pielęgnacji twarzy

Takie są wyniki nowego raportu z College of Texas w Austin, znanego jako „Beauty Is the Promise of Happiness”. Zebranie danych od ponad 25 000 ankietowanych w czterech krajach, ekonomistów Daniela Hamermesh i Jasona Abrevayi kontrastuje między szczęściem respondentów a ich zaangażowaniem (jak oceniają ankieterzy). Ich odkrycie? Ci, którzy znaleźli się w górnej 15% gorącej pogody, byli o 10% szczęśliwsi niż ci, którzy znaleźli się w tylnej części dobra. Sprawdzimy teraz dokładniej produkty do pielęgnacji twarzy(Innymi słowy, nie wszyscy brzydcy są smutni, ale ludzie statystycznie są szczęśliwsi niż ich mniej atrakcyjni odpowiednicy.) „Prywatne piękno podnosi szczęście” – mówi Hamermesh. „Wiem, że nie jest to zaskakujące, ale fajne jest to, że nikt nigdy tego nie udokumentował”.

Wszystko brzmi strasznie płytko, dopóki nie spojrzysz na dane, które wywołują te radosne uczucia. Badania wykazały, że kuszące osoby zarabiają zwykle około 5 procent więcej w ciągu życia niż ich mniej angażujące odpowiedniki. Ładni ludzie zwracają większą uwagę wykładowców, mentorów, a nawet dzieci; a jak odkryliśmy w ostatnim raporcie Newsweeka w ostatnim roku, zaangażowanie ludzi jest faworyzowane w miejscu pracy w szokującym stopniu. (Jak ujął to jeden z nowojorskich rekruterów: „To zupełnie nowa rzeczywistość na rynku pracy. Lepiej być przeciętnym i przystojnym niż rozsądnym i nieatrakcyjnym”).

Ale zapewniony relaks, wspaniałość nie zawsze jest błogosławieństwem – szczególnie dla wykwalifikowanych kobiet. Poniżej wymieniono pięć metod, którymi piękno może być przekleństwem.

Ranking produktów kosmetycznych

Dla kobiet piękno może być podwójnym wiązaniem Wspaniałość może sprawić, że staną się one w drzwiach, ale zaangażowane dziewczyny mogą spotkać się z większą kontrolą ze strony kobiecych rówieśników, którzy obciążają je mniej kompetentnymi, znacznie mniej utalentowanymi, mniej lojalnymi i, wyjątkowo, dużo mniej matczyne niż dziewczęta z domowych zasobów. Ponadto stoją w obliczu tego, co niektórzy nazwali „efektem bimbo” – koledzy postrzegają swój sukces jako działanie o powierzchownej własności.

W szczególności na obszarach zdominowanych przez mężczyzn ładne dziewczyny mogą być postrzegane jako zbyt kobiece (a przez to niezdolne) na stanowiska kierownicze.„Wspaniałość to tylko jedna z wielu rzeczy, które wpływają na to, jak postępujesz właściwie. Skorzystaj więc z tego, w czym jesteś dobry ”.Wspaniałość może być bestialska W tym, co często nazywa się efektem „okazałość jest bestią”, jedno z ostatnich badań wykazało, że kuszące kobiety są dyskryminowane wbrew pozorom – nie mniej niż w kwestii zatrudniania.

Pierwszy wybór

Jako pierwszy na naszej liście znalazł się Vitaldermax – wspanialy środek na zmarszczki dzięki któremu oznaki starzenia nie będą was nękać przez długi czas. Bezpieczny i łatwy w użyciu ten preparat sprawi, że będziecie się uśmiechać od ucha do ucha

Drugi wybór

Wybór drugi to Vitalhair Max. Środek przeciwko wypadaniu włosów. Został on dokładnie przetestowany, a za jego skuteczność poręczyć mogą użytkownicy. Wypróbujcie go koniecznie jeśli i was dotknął ten wyjątkowo nieprzyjemny problem

Badanie, ujawnione w czasopiśmie Journal of Social Psychology, dało wolontariuszom listę prac wraz ze zdjęciami kobiet i mężczyzn odpowiednich do tych prac, a następnie poprosiło ich o dopasowanie zdjęć do zajęć.

Produkty kosmetyczne – opinie

W przypadku prac, o których czasami myśli się „męski”, z tytułami takimi jak dyrektor bezpieczeństwa, sprzedawca sprzętu, strażnik więzienny i kierowca lawety, brakowało kuszących kobiet, posortowanych na stanowiska takie jak recepcjonistka i sekretarka. To samo dotyczyło kategorii osób o wysokich kwalifikacjach, takich jak kierownik ds. Analiz, dyrektor finansowy lub inżynier mechanik. Sprawdźmy teraz jakie opinie zbierają produkty kosmetyczne „W innych formach pracy najbardziej popularne były atrakcyjne kobiety” – powiedziała dziennik Science Science, Stefanie Johnson, współautorka badań. „Nie było tak w przypadku mężczyzn”.

trzy. Poprawianie swoich wad może działać na Twoją korzyść – przynajmniej wtedy, gdy chodzi o odkrycie kolesia To ze styczniowego badania ze strony internetowej OK Cupid, w którym zbadano wiedzę czterdziestu trzech tysięcy użytkowników, aby spróbować zdecydować, jakie dziewczyny znajdzie większość mężczyzn. nęcący. Co odkryli? Im bardziej mężczyźni jako grupa nie zgadzają się z parą kobiecych spojrzeń, tym bardziej lubią ją; że faceci są skłonni ignorować kobiety powszechnie uważane za atrakcyjne i wybierają kobiety, które mają znacznie mniej stałe wyniki; fakt,

że niektórzy mężczyźni myślą, że jesteś brzydki, faktycznie działa na korzyść damy (pod względem liczby otrzymywanych wiadomości). Jakie znaczenie dla kobiet szukających dopasowania? „Mamy teraz matematyczny dowód na to, że minimalizowanie„ wad ”jest przeciwieństwem tego, co najlepiej zrobić,” powiedział wówczas redaktor naczelny i współzałożyciel pozycjonowania, Christian Rudder. „Jeśli jesteś trochę pulchny, zagraj w to. Prawdopodobnie masz gigantyczny nos, zagraj. Jeśli masz dziwny snaggletooth, zagraj w: Statystycznie, faceci, którzy go nie kochają, prawdopodobnie tylko pomagajcie, a ci, którzy to lubią, prawdopodobnie będą tym bardziej podekscytowani. ”

cztery. Przynajmniej chcemy przyznać, że wydaje się, że dyskryminacja jest nieprawdziwa W Michigan istnieją wytyczne prawne linie przeciw dyskryminacji wyglądu. Zgodnie z ankietą Newsweek 60 procent respondentów stwierdziło, że wyobraża sobie, że większość osób indywidualnych popiera prawo, które zakazuje dyskryminacji w zatrudnieniu na podstawie podobnych.

Opinie o produktach kosmetycznych – wnioski końcowe

 Wygląda na to, że można dostać się za drzwi, jednak nie będą cię tam utrzymywać Poproszono o opłatę za 9 atrybutów postaci od jednego do 10 (przy czym 10 jest kluczowe), menedżerowie ds. Rekrutacji w firmach doradzili Newsweekowi, mamy nadzieje, że przybliżyliśmy wam opinie o produktach kosmetycznych że zaufanie i wiedza są mimo wszystko ważna właściwość w odniesieniu do znalezienia pracy. Jak pisze Hamermesh, autor badań nad szczęściem: „Wspaniałość jest po prostu jedną z wielu rzeczy, które mają wpływ na to, jak skutecznie robisz. Wykorzystaj więc to, w czym jesteś dobry”.

Vitaldermax - producent - allegro - Efekty - Polska - Apteka - gdzie kupić

Vitaldermax – producent – allegro – Efekty –...

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego niektóre kobiety, które osiągnęły pewien wiek, mają atrakcyjną skórę i wyglądają młodziej, podczas gdy inni wykorzystują swoje poprzednie lata...
Vitahair max - Cena - allegro - Ceneo - skład - opinie - Działanie

Vitahair max – Cena – allegro – Ceneo –...

Procentų natūral FulFix yr JEDNA setka produktów w tym czasie žžduot pagrindinė išgydyt plaukų, kuri slinkimą. JIS sukurt augalų log roszczenia. Prowadzisz z pewnością...