Hulajnoga elektryczna – test – ranking – opinie

Hulajnoga skuter vs. hoverboard Co i co mam kupić? Dwukołowy skuter elektryczny z kierownicą to hulajnoga na całe życie, ale z małym wbudowanym silnikiem.

W przeciwieństwie do hoverboardu, który przypomina deskorolkę lub deskorolkę elektryczną, nie ma czujników autoequilibrio, ale jest napędzany kierownicą, która tworzy kąt 90 stopni z podstawą, na której spoczywają stopy.

Z tego powodu prowadzenie skutera jest proste i wymaga niewielkiego wysiłku, choć logicznie konieczne jest zachowanie pewnej równowagi. To jak jazda na rowerze: to stosunkowo łatwe, ale nie każdy wie lub może to zrobić. Aby pomóc zrównoważyć i zmniejszyć wysiłek, zawsze możesz wybrać model, który obejmuje siodło: całkowity komfort.

Hulajnoga elektryczna

Z drugiej strony, hulajnoga elektryczna wymaga wcześniejszej nauki, choć nadal jest prosty. Jako ciekawostkę nazywa się je elektryczna hulajnoga, ponieważ ich estetyka przypomina poduszkowiec skutery elektryczne, chociaż logicznie nie unosi się w powietrzu.

Jego technologia opiera się na hulajnoga scooter, który teoretycznie zrewolucjonizuje transport miejski, ale pozostaje anegdotą do wynajęcia na wakacjach. Prawdopodobnie cena miała wiele do zrobienia: runda hulajnoga elektryczna ranking sześć tysięcy euro, a hulajnoga elektryczna dobrej jakości to około 300.

Decydując się na jeden lub drugi model, należy wziąć pod uwagę maksymalną prędkość.

Elektryczny skuter hulajnoga scooter zwykle osiąga prędkość 10 km / godzinę, która ma działać bez większego wysiłku. Jeśli szukamy skutera do transportu na średnich dystansach, może ten rytm czyni nas zbyt zmęczonymi. Jeśli to, czego szukasz, jest czystym i alternatywnym środkiem transportu, oczywistym zaleceniem jest, abyś spojrzał na sekcję klasycznych skuterów. Pracują więcej (do 40 km / h), a jeśli dodasz siodło, to prawie jak tradycyjny motocykl, a do tego oszczędzasz paliwo.

Elektroniczne skutery Ważne jest również, aby spojrzeć na autonomię. Gdy obliczysz niewłaściwą odległość, którą chcesz pokonać za pomocą hulajnoga elektryczna opinie i zabraknie Ci baterii, będziesz musiał nosić ciężar własny, który w najlepszym przypadku wynosi około 10 kilogramów. Kliknij tutaj.

Hulajnoga elektryczna

To samo stanie się z klasyczną łyżwą, która waży jeszcze więcej, ale przynajmniej możesz ją pchać. Reszta nie ośmiela się powiedzieć, że jeden model jest lepszy od drugiego. Zasadniczo zależy to od tego, czego chcesz od hulajnoga elektryczna ranking, a przede wszystkim od tego, który z nich jest wygodniejszy i przyjemniejszy w użyciu. Jak obsługiwać hulajnoga na akumulator bez zabijania się. Spójrzmy prawdzie w oczy: YouTube jest pełen upadków z elektrycznych skuterów.

Niekoniecznie oznacza to, że są one niebezpieczne (jest także pełne filmów o wypadkach z rowerami, zwykłymi deskorolkami i szalonymi parkour), ale raczej że musisz być trochę ostrożny w ich użyciu. Chociaż promuje się, że są one dostępne dla wszystkich, trudna rzeczywistość polega na tym, że potrzebujesz minimalnej równowagi, zwłaszcza w przypadku hulajnoga na akumulator. Hulajnoga elektryczna opinie ma dwa czujniki ruchu, które wychwytują pochylenie ciała w bardzo organiczny sposób: aby się obrócić, pochylamy się lekko w prawo lub w lewo, aby posuwać się naprzód lub hamować, pochylamy się do tyłu lub do przodu.

Gdzie kupić hulajnoge elektryczną? Na allegor, olx, w auchan czy decathlon?

Praktyka jest dość prosta, ale najlepiej zacząć spokojnie: uczyć się cicho na hulajnoga allegro, mieć punkt wsparcia w pobliżu i połączyć „tryb bezpieczny” skutera, co pozwala uniknąć nagłych zwrotów. Nie balsamuj pierwszych kilku razy i jeśli to możliwe, nie miej w pobliżu aparatu. Przewodnik po zakupie allegro hulajnogi. Gdy masz już jasny obraz rodzaju dwukołowego skutera elektrycznego, musisz wziąć pod uwagę szereg cech, które decydują zarówno o grze, jaką możesz uzyskać, jak i cenie. Dlaczego warto kupić tani skuter elektryczny?

Gdzie kupić hulajnoge elektryczną? Na allegor, olx, w auchan czy decathlon?Chociaż wygląd jest podobny, istnieją brutalne różnice cen między jednym modelem a drugim. Logicznie rzecz biorąc, ma na to wpływ jakość komponentów, typ baterii, silnik … ale także szereg dodatków, takich jak łączność mobilna, które nie są tego warte, jeśli nie zamierzasz ich używać. Musimy więc bardzo jasno określić, jakie korzyści wydają się nam naprawdę interesujące. Główne cechy hulajnoga elektryczna olx, które należy wziąć pod uwagę Silnik (W).

Najczęściej stosowany i najtańszy silnik wykorzystuje szczotki do zmiany polaryzacji wirnika. W przeciwieństwie do tego mamy silniki w hulajnoga elektryczna allegro bezszczotkowe lub bezszczotkowe, które nie wytwarzając tarcia powodują mniejsze zużycie silnika, co odnotowuje się w czasie trwania mechanizmu, w mocy, a także w mniejszym zużyciu. W zamian silnik bezszczotkowy jest znacznie droższy niż druga wersja. Przy podejmowaniu decyzji między jednym lub drugim silnikiem ważne jest również rozważenie mocy akumulatora. Oczywiście, im więcej hulajnoga elektryczna auchan, tym lepiej.

Moc jest zauważalna nie tylko w maksymalnej prędkości, ale także w zdolności do przyspieszania, która przyda się przy uruchamianiu skutera, a także pozwoli nam lepiej reagować na nieprzewidziane zdarzenia na drodze.

Autonomia hulajnoga elektryczna media expert (V). Należy o tym pamiętać, zwłaszcza jeśli zdecydujemy się na hulajnoga elektryczna decathlon ciężki, który jest zwykle bardziej stabilny, ale spowoduje problemy, jeśli zabraknie nam baterii na trasie. Zasadniczo baterie litowe w hulajnoga elektryczna media markt zapewniają większą autonomię, głównie dlatego, że ważą mniej, a zatem pozwalają na wykorzystanie większej mocy w hulajnoga elektryczna cena.

Hulajnoga elektryczna xiaomi

W każdym przypadku wszelkie informacje dostarczone przez producenta hulajnoga elektryczna xiaomi są przybliżone, ponieważ są to dane różniące się w zależności od średniej prędkości, warunków terenowych i masy kierowcy. Jeśli chodzi o przyjmowanie odniesień i wyobrażenie sobie, jak długo bateria będzie działać, wolty są miarą, którą należy wziąć pod uwagę. Koła.

Hulajnoga elektryczna xiaomiNajczęstsze są te z 6,5 ”, więcej niż wystarczające do codziennego użytku i nie intensywne, ale są też szersze. Większe, bardziej zdolne do pochłaniania nierówności i zakładania nierównego podłoża. Hulajnoga elektryczna Xiaomi oprawia również przyczepność, na co trzeba patrzeć, jeśli żyje się w klimacie, w którym zwykle pada deszcz. Istnieją również terenowe skutery elektryczne, które zawierają specjalne koła.

Nie oznacza to, że możesz iść z nimi szlakiem, chyba że dobrze dostosowałeś strukturę, ale możesz dostać się na tereny nieco bardziej nieregularne niż normalnie, jak tory.

Hulajnoga elektryczna goclever

Obsługiwana maksymalna waga. Jest to w zasadzie skala, która mówi nam, czy stoimy przed hulajnoga elektryczna goclever dla dzieci czy dorosłych. Ogólnie zalecenia producenta mogą się nieco rozciągnąć, ale w końcu wpływa to na żywotność urządzenia.

Hulajnoga elektryczna gocleverTo znaczy: jeśli ważysz osiemdziesiąt kilogramów, możesz „ukraść” łyżwę dziecku przez chwilę, ale jeśli zechcesz, lepiej kupić tę zaprojektowaną dla własnego rozmiaru.

Siedzenie. Większość modeli go nie ma, chociaż niektóre pozwalają na zewnętrzne sprzężenie.

Jeśli siedzenie hulajnoga elektryczna goclever jest dla ciebie ważne, upewnij się, że siedzenie jest wygodne, a skuter ma jakiś rodzaj zawieszenia, lub mniejszy wybój stanie się torturą. Istnieją modele, które zawierają siodło, które można zamocować lub usunąć w zależności od okazji. Przestrzeń. Większość skuterów elektrycznych z kierownicą można złożyć, ale nie wszystkie: niektóre wymagają demontażu podpórki do przechowywania, na przykład w bagażniku. Jeśli zamierzasz przewieźć swój mini skuter, należy wziąć pod uwagę ten czynnik.

Inni producenci

Zobacz także, jak długo trzeba hulajnoga elektryczna kawasaki złożyć i ile czasu zajmuje jego zrobienie, aby mieć wygodne miejsce w hulajnoga elektryczna kawasaki do przechowywania go w domu lub w biurze; a także wagę, ponieważ bez względu na to, jak jest złożona, jeśli są schody, trzeba je załadować własną siłą, aż opuścisz je „zaparkowane”. Ustawodawstwo i pozwolenia.

Zakup hulajnoga elektryczna skymaster jest legalny w Hiszpanii, a specjalne prawo jazdy na hulajnoga elektryczna skymaster nie jest konieczne, ale jego używanie może być regulowane. Ogólnie rzecz biorąc, kierowca hulajnoga elektryczna razor jest utożsamiany z pieszym i dlatego musi jechać chodnikiem z małą prędkością.

Inni producenci

Jednak w wielu miastach korzystanie z różnych typów hulajnoga elektryczna razor zaczyna być problemem. Zwłaszcza w rejonach turystycznych, gdzie w sezonie trudno chodzić, omijając skutery, deskorolki, rowery, hulajnoga elektryczna manta do wynajęcia, riksze … Miasta takie jak Barcelona już w swoich przepisach miejskich rozważają użycie skuterów i poduszkowców, utożsamiając je z rowerem, więc musi krążyć po ścieżce rowerowej i spełniać preferencje przejścia. W chwili obecnej kask nie jest obowiązkowy (choć jest to zalecane) ani ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, chociaż oczywiście nie można go zabezpieczyć w razie wypadku lub oburzenia.

Nasze ostateczne zalecenia. Hulajnoga elektryczna manta ze wszystkim, czego potrzebujesz do jazdy za mniej niż sto euro? A co z możliwością połączenia siodła?

Tak, HomCom jest dokładnie tym, czego szukasz. Jest to jeden z gwiazdowych prezentów na urodziny i święta, ponieważ pozwala dobrze wyglądać bez pozostawiania karty kredytowej podczas próby. Jeśli właściciel hulajnoga elektryczna frugal będzie dzieckiem, to jest idealne, ponieważ będzie to jego towarzysz zabaw, a on będzie w stanie „źle go traktować” w parku bez obawy, że go zniszczy.

To również nie waży zbyt wiele, coś, co rodzice docenią, jeśli będą musieli go nosić. Jeśli zamierzasz używać osoby dorosłej na krótkie wycieczki, musimy zdawać sobie sprawę, że korzyści z hulajnoga elektryczna frugal są proste, ale nadal doskonale spełnią jej cel. Jedyne, co musisz wziąć pod uwagę, to że waży tylko 70 kg, a jeśli te ograniczenia zostaną zauważone w prędkości, w której straci moc na stokach.

Hulajnoga elektryczna dla dorosłych i dzieci

Oczywiście są hulajnoga elektryczna dla dorosłych z większymi możliwościami na rynku … ale nie w tej cenie. Jeśli nie masz jasności co do gry, którą możesz zrobić na skuterze, ten hulajnoga elektryczna dla dorosłych może być dobrą łyżwą inicjacyjną. Najlepszy skuter elektryczny dla dzieci.

Hulajnoga elektryczna dla dorosłych i dzieciStawiamy czoła jednemu z najlepiej sprzedających się skuterów dla dzieci i wcale nas to nie dziwi. Dzięki solidnej i wytrzymałej konstrukcji, hulajnoga elektryczna dla dzieci został zaprojektowany tak, aby wytrzymać wszystkie urazy kręgosłupa, które dziecko może mu dać, co z pewnością nie jest małe.

Nawet jeśli wyczerpujący się akumulator się wyczerpie, nadal można go używać w trybie mechanicznym, więc gwarantowana jest zabawa.

I nie wymaga konserwacji, więc będzie dostępna zawsze, gdy będzie potrzebna. Hulajnoga elektryczna dla dzieci przez początkowe kopnięcie może być wadą w modelach o większej mocy, ale jest idealny dla młodych użytkowników, unikając upadków przez przyspieszenie od zera. Dobrze reaguje na lekko nieregularnych terenach, takich jak tory gruntowe, i chociaż istnieją inne modele, które zawierają więcej technologii, zaletą E90 jest właśnie to, że jest proste i niezawodne.

Ponadto ilość dostępnych części zamiennych gwarantuje, że jest to mini skuter zaprojektowany, aby przetrwać.

Nie można prosić o więcej za skuter wyraźnie skoncentrowany na dzieciach. Najlepszy skuter elektryczny dla dorosłych. Zobaczysz to tam, podobnie jak Xiaomi Mijia M365, ale nie zgubisz się: to ten sam skuter. Ten Xiaomi jest na rynku od pewnego czasu (od 2017 r.) I przez przypadek nie wychodzi z listy super sprzedaży.

Minimalistyczny design i wynik, super łatwe składanie, niewielka waga i potężne funkcje techniczne oraz wyniki, z łącznością Bluetooth do personalizacji jazdy … łatwo wyjaśnić, dlaczego jest to jeden z najbardziej udanych skuterów. Dodajemy do tego cenę, bardzo rozsądną dla skutera, który jest prawie najwyższej klasy, a my już mamy jasne zalecenia.

Rożne rodzaje hulajnóg elektrycznych

Jest to hulajnoga na dużych kołach do obsługi dla dziecka, ale należy pamiętać, że jest przeznaczony do oferowania czegoś więcej niż tylko zabawki. W rzeczywistości jest to środek transportu miejskiego zaprojektowany do łatwego poruszania się po asfaltowej ziemi i można go łączyć z innymi pojazdami.

System składania ułatwia załadowanie go do metra, pociągu lub autobusu. Najlepsza hulajnoga duże koła. Oprócz tego, że wszystko jest spodziewane w hulajnoga elektryczna 1000w zachwycił nas łącznością, która umożliwia synchronizację tego małego skutera z telefonem komórkowym i skonfigurowanie wielu ustawień urządzenia: słuchanie muzyki na głośnikach bluetooth, modyfikowanie maksymalnej prędkości , kontroluj lokalizację w Mapach Google …

Rożne rodzaje hulajnóg elektrycznych

Z tego tylko powodu wydaje nam się jednym z najbardziej okrągłych i osiągniętych w swoim zasięgu hulajnoga elektryczna z siodełkiem, ale również nie możemy stracić z oczu faktu, że jest to jeden z najbardziej osiągalnych na rynku, z silnikiem bezszczotkowym i mocą, która pozwala na stoki bez strach, gdy po drodze pozostaną inne urządzenia.

Twardy i twardy akumulator, koła są odporne na przebicia, a światła LED gwarantują bezpieczeństwo, gdy w nocy wrócisz do domu.

Ludzie hulajnoga elektryczna z siedzeniem (hiszpańska firma, nawiasem mówiąc) dołożyli wszelkich starań, aby wprowadzać innowacje w tym samouzupełniającym się scooter hulajnoga, który ostatnio wkracza na wszystkie listy bestsellerów. I jest to, że jakość jest zauważalna: ważna zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, prawdopodobnie ci ostatni są tymi, którzy w pełni wykorzystują możliwości i zastosowania hulajnoga elektryczna e scooter. Możesz zaparkować w pozycji stojącej dzięki wyjmowanym sztalugom. Wydaje się głupie, ale potem widzisz hulajnogi „leżące” na podłodze, ponieważ nie mogą wstać.

Po złożeniu jest przechowywany w dowolnym rogu i zajmuje minimum. Podobną charakterystykę zaleca się nie tracić z oczu e hulajnoga, nowego modelu na rynku, który wiele obiecuje. Ale w tej chwili będziemy konserwatywni i polecamy więcej niż sprawdzony skuter. Xiaomi My Scooter na pewno nie zawiedzie. Porównanie dziesięciu najlepszych chulajnoga elektryczna. Jest to tabela porównawcza najlepszych analizowanych skuterów elektrycznych. Każdy z nich oferuje doskonały stosunek jakości do ceny i jest świetnym zakupem. Pamiętaj, że liczby maksymalnej prędkości i autonomii, które się pojawiają, są orientacyjne, w zależności od użycia i wagi pasażera.